Preskočiť na obsah

PÍSAŤ O SEBE JE…

… potešením aj výzvou. Majstrovstvo profesionálneho copywritingu znamená poradiť si s akoukoľvek formuláciou.

Dnes je tomu už 20 rokov, ktoré sa aktívne venujem písaniu a tvorbe textov pre obchod a marketing. Z pôvodného marketéra a tvorcu textov som sa za uplynulých 6 rokov vyprofilovala na copywritera.

Počas celého obdobia som svedkom toho, že slová majú veľkú moc. Dokážu povzbudiť, predávať, meniť myslenie a nakoniec aj správanie ľudí, vrátane zákazníkov.

Mojim poslaním je šíriť dobrú myšlienku ďalej, a to najmä cez texty, prostredníctvom slov. Tie správne slová môžu byť kľúčom k úspechu aj pre vaše podnikanie. Ak má komunikácia zmysel a pevný základ, dokáže odovzdať svoje posolstvo. Vaše obchodné myšlienky premeníme na slová a od slov prejdeme k činom.

Majstrovstvo tvorby obsahu je kombináciou vášne k písaniu, tvorivosti a odbornosti v oblasti marketingu. Som Content Master aj pre vaše podnikanie.

Písaniu sa venujem odmalička. Na vysokej škole sa láska k tvorbe textov prehupla na profesionálnu dráhu, keď som sa stala redaktorkou a neskôr šéfredaktorkou vysokoškolského magazínu. Po škole som dlhé roky pracovala v marketingu, ktorého súčasťou bola vždy tvorba textov. Od nej to bol už len krôčik k profesionálnemu copywritingu.

Moje skúsenosti boli dosiaľ prezentované pod menami spoločností, pre ktoré som pracovala. Práve toto obdobie poskytovalo možnosť naplno tvoriť a rásť. Začiatok podnikania v roku 2021 mi umožnil naplno rozvinúť copywriting a content marketing a manažment. Aby nakoniec v roku 2022 mohla vzniknúť značka Content Master.

PRAX ROBÍ MAJSTRA

21

rokov COPYWRITINGU a marketingu

2

roky špecializácie v AI copywritingu

5k +

TEXTOVých výstupov

Copywriting

Profesionálnemu copywritingu sa venujem od roku 2002. Píšem pre firmy s najrôznejším zameraním. Absolútnym pochopením vašich zámerov dokážeme komunikáciu vyladiť a posolstvo doručiť cez texty vašej cieľovej skupine.

Vytvorím pre vás texty na akúkoľvek tému, pre každý typ média.


CONTENT marketing a manažment

Mám viac ako 15-ročné skúsenosti s riadením redakčných tímov, projektov zameraných na tvorbu webových stránok, komunikáciu s externými médiami aj komunikačným manažmentom.

Postarám sa o riadenie menších projektov v oblasti obsahového marketingu pre vašu firmu.


CONTENT MASTER PREMIUM

Od roku 2020 poskytujem odborné marketingové poradenstvo, konzultácie a mentoring. Tvorím komunikačné a content stratégie, konzultujem začínajúce podnikanie a navrhujem akčné kroky, aby obsah prinášal firmám hodnotu aj zisk.

Poskytnem vám riešenia pre tú najlepšiu marketingovú komunikáciu a vytvorím exkluzívny obsah.

Som tu pre vás, ak HĽADÁTE…

  • výbornú copywriterku s citom aj pre tie najzložitejšie témy
  • zručnú manažérku pre oblasť obsahového marketingu
  • konzultantku pre vašu komunikačnú stratégiu a tvorkyňu prémiových textov

RIEŠENÍM PRE VAŠu komunikáciu JE KVALITNÝ OBSAH